Ana

Sıkça Sorulan Sorular

Qapsula nedir ve doktor açısından nasıl ilgi çekici olabilir?

Qapsula, doktorların ses ve video iletişimiyle hastalara uzaktan danışmanlık yaparak gelirlerini artırmalarını sağlayan bir teletıp hizmetidir.

Bir video konsültasyonunun maliyeti nedir?

Her uzman video danışma sürecinin maliyetini ve süresini kendisi belirler. Ek olarak, sizin için uygun olan resepsiyon saatlerini zamanlama fırsatınız vardır.

Doktorun Qapsula'daki görevleri neler?
  1. Hastaların tüm tıbbi topluluğa sorduğu kısa, ücretsiz soruları cevaplayın. Onları yanıtlayarak, bu problemdeki yetkinliğinizi ortaya koyar ve hastanın iyi bir uzman olduğunuza dair güven duygusunu arttırır ve ücretli olarak yardım almak için sizinle iletişime geçebilirsiniz.
  2. Ücretli video konsültasyonları yapın ve hastanın size kişisel olarak sorduğu ücretli soruları yanıtlayın.
Bir doktorun video konsültasyonu için neye ihtiyacı var?

Web kamerasına ve Internet erişimine sahip bir bilgisayara ve kimsenin konuşmanıza engel olmayacağından emin olabileceğiniz sessiz bir odaya ihtiyacınız olacak. Cihazınızın ayarlarını ve işlevlerini önceden kontrol etmenizin tavsiye edildiğine dikkatinizi çekeriz.

Video konsültasyonu nasıl gidiyor? Bir doktordan ne istenir?

Doktor tam bir anket yapmalı, hastadan mümkünse rahatsız edici semptomların lokalizasyonunu göstermesini istemeli, ağrı veya deri döküntüleri olup olmadığını sormalıdır. Sonuç olarak, hastayı olası hastalıklar ve zamanında tanı ihtiyacı hakkında bilgilendirmek gerekir; Bu özel durumda hangi testleri ve niçin hastanın ihtiyaç duyduğunu net bir şekilde açıklamak önemlidir.

Qapsula'da başka ne yapabilirsin?

Portalımızda tıp alanındaki en son haberleri öğrenebilir, aynı zamanda haberleri meslektaşlarınız veya hastalar için kendiniz yazabilirsiniz. Ayrıca diğer doktorlarla video iletişimi yoluyla iletişim kurma, onlara mesaj gönderme ve dosya yükleme fırsatınız var.

Zaten kayıtlı:

1

2

0

8

2

3

Hastalar

3

2

4

9

Hekimler

Katılmak

24/7 yardım

Qapsula hizmeti:

Secure Sockets Layer

Güvenli bir şekilde

Tüm bilgilerinizin% 100 güvencesi ve doktorlarla iletişimin geçmişi. Tüm veriler sadece Rusya'da saklanır.

ios

Rahatça

Şimdi akıllı telefonunuzda Qapsula'nın tüm özellikleri mevcut! Tıbbın geleceğini bugün deneyin!

app store
bayer

Profesyonel

Sorularınız sadece kanıtlanmış ve tanınmış en üst düzey doktorlar tarafından cevaplanmaktadır.

Doktorlar qapsula