Ana

Sıkça Sorulan Sorular

Qapsula nedir?

Bu, herhangi bir çevrimiçi uzman doktordan tavsiye alabileceğiniz benzersiz bir teletıp portalı. Sizi ilgilendiren bir uzman seçin ve onunla randevu alın.

Kliniğe gidebilirseniz neden Qapsula'ya ihtiyacınız var?

Servisimiz evden çıkmadan, kuyruk olmadan ve randevunuz için uzun bekleme süreleri olmadan tıbbi yardım almanıza izin verir. Ülkede veya tatildeyken bile, sağlığınızın emin ellerde olduğundan her zaman emin olabilirsiniz. Qapsula, uzman tıbbi kurumlardan uzakta yaşayan veya sağlık nedenleriyle oraya gidemeyen kişiler için de faydalıdır.

Tanımı zaten bildiğim ve tedavi planım varsa Qapsula nasıl faydalı olabilir?

Daha önce teşhis konulmuşsa, ancak yakın zamanda sağlık durumunuzda bir bozulma hissetmişseniz, doktorlarımız tedavinin düzeltilmesi için önerilerde bulunabilirler. Klinikte ikamet ettiğiniz yerde tanı konulduğunun kesinliğinden emin değilseniz, o zaman hastalığınız bu konudaki en büyük uzman tarafından sizin görüşünüze daha fazla güvendiğiniz şekilde değerlendirilebilir.

Profilime hangi verileri yükleyebilirim?

Laboratuar testlerinin sonuçlarını, ultrason görüntülerini, CT, MRI'yi ve ayrıca varsa hastalığın cilt belirtileri fotoğraflarını profilinize yükleyebilirsiniz. Tıbbi kaydınıza ne kadar yeni test sonuçları yüklerseniz, bir uzmanın size verebileceği daha eksiksiz öneriler.

Test verilerini siteye yüklemek tehlikeli midir?

Tüm verileriniz sistemimiz tarafından güvenli bir şekilde şifrelenir ve yalnızca doktorlar tarafından görülebilir. Kişisel verilerinizin güvenliğinden yasal olarak sorumluyuz!

Bir video konsültasyonunun maliyeti nedir?

Video konsültasyonunun maliyeti ve süresi doktor tarafından belirlenir. Sizinle bir konuşma, testlerinizin değerlendirilmesi, tedavi için öneriler atanması ve ileri tetkikleri içerir.

24/7 yardım

Qapsula hizmeti:

Secure Sockets Layer

Güvenli bir şekilde

Tüm bilgilerinizin% 100 güvencesi ve doktorlarla iletişimin geçmişi. Tüm veriler sadece Rusya'da saklanır.

ios

Rahatça

Şimdi akıllı telefonunuzda Qapsula'nın tüm özellikleri mevcut! Tıbbın geleceğini bugün deneyin!

app store
bayer

Profesyonel

Sorularınız sadece kanıtlanmış ve tanınmış en üst düzey doktorlar tarafından cevaplanmaktadır.

Doktorlar qapsula