support@qapsula.com
8 (800) 201 95 12

Qapsula

Qapsula, sağlığınıza özen gösteren kişisel bir asistandır. Yetkili doktorlar, bilgi tabanı ve önleme sistemi var.

Qapsula size ne zaman ve ne zaman yapılacaklarını, doğru uzmana danışarak araştırma için yazacağınızı söyleyecektir. Sağlığınıza dikkat etmek ve her zaman istediğinizi yapmak için Qapsula'yı görevlendirin.

Katılmak

Problem

Sağlık, yaşamımızdan zevk almamızı sağlayan, işlerimizde anlam ifade eden, başarılı olanlara ve sevdiklerimize yardım etmemize izin veren şeydir.

Ne yazık ki, sağlığa uygun bir şekilde bakılması için her zaman yeterli zaman, bilgi veya fırsat yoktur. Qapsula, hem profilaktik aşamada hem de tedavi sırasında insanların sağlıklarını izlemelerine yardımcı olmaktadır.

Vizyonumuz

Nasıl çalışır

Qapsula, iOS, Android ve Web'de kullanılabilen etkileşimli bir destek sistemidir. Sistem, amacı çeşitli koşulların önlenmesi ve tedavisinin etkinliğini artırmak olan çeşitli bloklardan oluşur.

Daha fazla öğren

Nasıl katılır

Bir QR kodunuz varsa, iOS ve Android için mevcut olan uygulamamızı kullanarak tarayın veya doğrudan sitede, kameraya erişime izin verin; sistemin kendisi her şeyi yapılandırır. QR kodları, doktorların kartvizitlerinde ve çeşitli malların paketlerinde bulunur. Bir QR kodunuz yoksa, kayıt formunu kullanın, hesabınızı oluşturun ve sağlığınıza dikkat etmeye başlayın!

Bize ulaşın & nbsp;
bizimle

Qapsula hakkında daha fazla şey söyleyebiliriz! Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin:

Teşekkür ederim Yakın gelecekte sizinle iletişim kuracağız!